Responsive Ad Slot

İçerik Sözleşmesi

  

Bu sayfa, Estetik ve Sağlık’ta göreceğiniz tüm yazılı ve görsel materyallerin kullanımı, başka yerlerde yayımı ve yazıların sahipleri konusunu açıklar.


İçeriklerin Kullanımı ve Paylaşımı

estetikvesağlık.com'da yer alan yazılı ve görsel içerikler, isteyen herkes tarafından paylaşılabilir; bunun için bir izne ihtiyaç yoktur.

Yazının içeriğinin doğrudan kopyalanarak paylaşılacağı yerlerde (örneğin başka internet sitelerinde, sosyal ağlarda, e-postalarda, sanal veya basılı tüm ortamlarda) paylaşan kişiden istenen tek şey; yazının başında veya sonunda, içeriğin yazarına, içeriğin girildiği tarihe ve estetikvesaglik.com’a yazılı olarak atıfta bulunup, bu metne ilgili yazının bağlantısının verilmesidir. Aşağıda bunun bir örneğini görebilirsiniz:

 

     href="https://estetikvesaglik.com/yazının-bağlantısı" Bu yazı; İlginizi Çekebilir tarafından, 20.11.2021 tarihinde, estetikvesaglik.com'da yayınlanmıştır.

(Kalınlaştırılan kısımlar dikkat çekmek için kalınlaştırılmıştır; atıfta bulunurken kalın yazma şartı yoktur.)

İçeriklerin Aidiyeti

estetikvesağlık.com'da bulunan yazıların yayım hakkı, estetikvesağlık.com sitesine ve elbette yazının yazarlarına aittir. Bununla birlikte hem yazıların, hem de yazıların altına girilen yorumların yazarları; yazdıklarından birinci derecede sorumludur.

Unutularak atıf yapılmamış yazılı veya görsel içeriklerin sahipleri, estetikvesaglik.com’un iletişim formu aracılığıyla uyarıldığında gerekli atıflar yapılabilir. Telif hakları ihlali konusundaki uyarılar, yine aynı form ile gönderilmelidir.

Yasal İşlemler

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı içeriklere rastlamanız halinde;

  • Hangi yazının,
  • Yazının hangi bölümünün,
  • Bölümün de hangi yasayı ne şekilde ihlal ettiğini,

Bize iletişim formu vasıtasıyla bildirdiğinizde, geri dönüş yapılacaktır.

both, mystorymag
© tüm hakları saklıdır.
Estetik ve Sağlık