Bioxcin Şampuan ve Bioxcin Şampuan Fiyatı

Bu yazı 24 Ekim 2009 tarihinde sitemize eklenmiştir.

Bioxcin Şampuan ve Bioxcin Şampuan Fiyatı

Bioxcin Şampun ve Bioxcin Şampuan Fiyatları

Bioxcin Şampun ve Bioxcin Şampuan Fiyatları

Saç dökülmesi kadınlarda oldukça az görülsede erkeklerin büyük bir bölümünde görülmektedir. 30′lu yaşlarına gelmiş insanların saçları sinir, stres ya da genetik sebeblerden dolayı dökülmektedir. Ayrıca saç dökülmesinin en önemli sebeblerinden biri saçlara gerekli bakımın uygulanmamasından kaynaklanır. İnsanların genç yaşta sadece kullandıkları şampuanları değiştirerek ileride saç dökülmesi problemini yaşamayacaklarını belirtiriz.

Bioxcin şampuanı televizyonlarda sık sık görürüz. Bu şampuanın üreticileri saç dökülmesini önlediğini ve tekrar oluşmaya meyilli saçları çıkarttıklarını iddia etmektedir. Saglikmerkez.com editörleri olarak sizin için bu şampuanı yaklaşık bir aydır kullanıyoruz. Bioxcin şampuanı ilk kullandığımız hafta saç dökülme oranı yarı yarıya inmiştir. İkinci hafta sonrasında saçımızı taradıktan sonra hiç bir saç teli göremedik.

Sizde saçlarınızın dökülmesini istemiyorsanız mutlaka bioxcin şampuan kullanmanızı tasiye ederiz. Çünkü saçlarınız tamamiyle döküldüğünde tekrar çıkarmanız oldukça zorlaşır. Ancak cerrahi müdahaleler sonucunda deri altına saç kökleri enjekte edilebilir. Fakat 19-25 yaş arası bu şampuanı kullandığınız takdirde hiç bir şekilde saçlarınızda dökülme olamayacaktır. Bioxcin şampuan fiyatı tüm eczanelerde 25-30 lira arasındadır. Bioxcin şampuanı 2 aylık bir süre kullanabilirsiniz. Her iki ayda bir vereceğiniz bu 25-30 liranın ileride sizin için hiç bir şey ifade etmeyeceğini göreceksiniz.

Bu yazı Saç Bakımı kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bioxcin Şampuan ve Bioxcin Şampuan Fiyatı için 13 cevap

 1. Burcu Bildikseven der ki:

  GELECEK YAZ PÜRÜZSÜZ CİLDİM OLSUN DİYENLER,
  HAZIRLIKLARA ŞİMDİDEN BAŞLAMALI

  Bir yaz daha geride kaldı ancak konunun uzmanları, gelecek yaz daha pürüzsüz bir cilt için tüy azaltıcı ürünlerin, bahar ve kış aylarından itibaren kullanılmasının önemine dikkat çekiyorlar.

  Kasım 2009
  Aşırı sıcaklar, deniz, kum, plaj derken bir yaz geride kaldı. Her yaz olduğu gibi kadınlar, bu yaza da pürüzsüz bir ciltle girebilmek için çaba gösterdiler, çeşitli yöntemler denediler. Fakat konunun uzmanlarına göre istenmeyen tüylerden kurtulmak için ne acı çekmeye ne de çok para harcamaya gerek var. Sadece kendiniz için en doğru yöntemi bulmanız yeterli. Çünkü uzun vadede, sağlıklı bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulmak için hazırlıklara bir önceki sezondan başlamak çok daha doğru.

  Artık tüylere veda etmek mümkün…
  Kadınların ortak problemi olan tüylere, ortalama 6 aylık düzenli BİODER kullanımının ardından veda etmek mümkün. Türkiye’nin ve dünyanın klinik testlerle onaylı bitkisel içerikli tüy azaltıcı-inceltici markası BİODER ürünleri, hem vücuttaki hem de yüzdeki istenmeyen tüyleri sorun olmaktan çıkartıyor. Vücut ve yüz için serum, krem ve jel olarak ayrı formları bulunan BİODER, bitkilerden oluşan doğal içeriği ile cilde zarar vermeden çözüm sağlıyor. Ürünün serum formunu ayda 3 kez veya cildi nemlendiren krem/jel formunu ise her gün kullanmak gerekiyor.
  Etkinliği ve güvenirliği İstanbul Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ve Almanya’nın önde gelen Medikal Araştırma Kurumu Dermatest’te gerçekleştirilen klinik testlerle kanıtlı BİODER, 2010 yazına istenmeyen tüylerden arınmış, mükemmel ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenleri tüm eczanelerde bekliyor…

  Ürün fiyat bilgisi
  BİODER Serum Yüz Formu 44 TL.
  BİODER Serum Vücut Formu 69 TL.
  BİODER Vücut Kremi 34 TL.
  BİODER Yüz Kremi 27 TL.
  BIODER Tüy Azaltıcı Vücut Bakım Jeli 19 TL.

  bioder.com.tr

 2. SAMET der ki:

  bende bir bioxcin kullanıcısı olarak üründen ne kadar memnun olduğumu belirtmek isterim.şampuan ve serumunu birlikte kullanıyorum hem dökülmem azaldı hem yeni saçlarım çıkmaya başladı hemde artık elimi saçıma attığımda herseferinde saç gelmiyor.

 3. SERDAR der ki:

  Bende sıkı bir Bioxcin kullanıcısı olarak çok iyi sonuçlar elde ettiğimi söyleyebilirm arkadaşlar.Şampuan ve serumunu 6 aydır kullanıyorum.Saç dökülmem durdu saçlarım çok güzel oldu.Gerçekten çok başarılı bir ürün…

 4. umut der ki:

  Bioxcin kullanımını bende yapıyorum ve sonuçlarından çok memnunum.Saç dökülmelerim yok denilecek kadar azalırken saçlarım canlı ve dolgun bir görünüm kazandı.

 5. umut der ki:

  Bioxcin kullanımına başladığım günden itibaren saç dçkülmelerim azalırken saçlarım daha dolgun ve güçlü bir görünüme sahip oldu.Ayırca bitkisel bir ürün olması mutluluk verici ve herkesin kullanım yapmasını öneririm.

 6. nesrin der ki:

  şampuan ve serumunu 5 aydır kullanıyorum. saçlarımdaki dökülme gözle görülür şekilde arttı.

 7. esra güven der ki:

  şampuanını kullandım ve çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

 8. seda der ki:

  arkadaşlarımın önerisi ile kullanmaya başladım ve iyikide kullanmışım. süper etkili

 9. ender der ki:

  Doktorumun önerisi ile şampuan kullanımına başladım ve çok memnunum.Kesinlikle herkesin kullanım yapmasını öneririm.Ayrıca bitkisel bir ürün olması mutluluk verici.

 10. çakır der ki:

  bende dermatolog önerisi ile bioxcin kullanımına başladım ve üründen memnunum.

 11. ali der ki:

  bende şuan yeni çıkan bioxcin forte 3 lü serumu şampuanı ile beraber kullanıyorum güzel

 12. ali der ki:

  birde tablet formu varmış bilgisi olan varmı

 13. DİLEK der ki:

  farklı önerisi olan var mı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>